Tłumaczenia Opole
Translatia - Doświadczony
dostawca usług
tłumaczeń

Tłumaczenia testu na covid

Potrzebujesz przetłumaczyć swój wynik testu COVID-19 przed zbliżającą się podróżą zagraniczną?

W naszym biurze tłumaczeń znajdziesz wykwalifikowane profesjonalnych tłumaczy, którzy są do Twojej dyspozycji, z możliwością wykonania tłumaczenia w tym samym dniu, atrakcyjnymi cenami i doskonałą obsługą klienta.

Nasze uwierzytelnione tłumaczenia wyników testu COVID-19 są akceptowane przez lotniska, biura imigracyjne, linie lotnicze i inne władze. Rozumiemy wymagania każdego urzędu i możemy dostarczyć tłumaczenia uwierzytelnione, przysięgłe, notarialne i zalegalizowane, które są akceptowane na całym świecie.

Tłumaczenie wyników badań PCRTłumaczenia testu na covid

Nasi tłumacze gwarantują Państwu rzetelne i prawnie poświadczone tłumaczenie. Zachowany zostaje układ graficzny oryginału, a terminologia medyczna jest dokładnie tłumaczona. Gwarantujemy szybką obsługę, dzięki której wyniki badań będą dostępne w terminach wymaganych przez władze.

Dokument zostanie przesłany pocztą elektroniczną lub, na życzenie, pocztą tradycyjną.

Ponadto nasi tłumacze są w stanie przetłumaczyć Państwa wyniki na bardzo szeroką gamę języków, od najbardziej popularnych do najrzadszych: francuski-angielski, angielski-hiszpański, angielski-niemiecki, angielski-portugalski, angielski-włoski, angielski-rosyjski, angielski-arabski itd.

Tłumacz przysięgły

Ze względu na powagę, z jaką wiąże się tłumaczenie wyników badań PCR, nie można po prostu poszukać tłumacza online i oczekiwać, że wyniki zostaną przetłumaczone lub zaakceptowane przez władze. Tłumaczenie musi być wykonane przez tłumacza przysięgłego lub uprawnionego. Posiadamy certyfikowanych ekspertów ds. tłumaczeń. Są to profesjonaliści posiadający certyfikat znajomości języka, którego potrzebujesz, oraz doświadczenie w tłumaczeniach dla branży medycznej lub naukowo-badawczej.

Jeżeli potrzebujesz tłumaczenia specjalistycznego dokumentów — zapoznaj się z ofertą tłumacza przysięgłego w Katowicach. Skontaktuj się z nami online.

Wybierz profesjonalne biuro tłumaczeń. Oferujemy usługi w miastach w województwie Śląskim;
Katowice,Wrocław, Sosnowiec, Gliwice